Rozhodčí: Lerch - Hájek, Ratajová (Ginzel).
Diváci: 2703.

Grigar - Čmovš, Ljevaković (9. Hyčka), Shejbal - Paradin, Kodeš, Kučera, P. Mareš (87. Jindráček) - Žitný - J. Mareš (89. Vyhnal), Řezníček.

Bohemians Praha 1905

Fryšták - Hůlka, Krch, Pokorný - Havel, Jindříšek, Rada, Podaný - Vodháněl - Keita (65. Puškáč), Ugwu (76. Nečas).

Další důležité body si na své konto připisují tepličtí fotbalisté v 11. kole FORTUNA:LIGY po vítězství 1:0 nad pražskými Bohemians. Porážku Klokanů zařídil v 80. minutě svým pátým gólem sezony Jakub Mareš.

Skláři postrádali před zápasem celou řadu zraněných hráčů, navíc kvůli karetnímu trestu musel chybět Tomáš Vondrášek. Trenér Stanislav Hejkal byl nejprve na infarkt v úvodní minutě, kdy se ve velké šanci zjevil útočník Pražanů Keita, poté ho mdloby pokoušely, když se zranil Ljevaković. Z kraje zálohy posunul na stopera Paradina a na hřiště poslal Aloise Hyčku. Jak se později ukázalo, právě on se stal jedním z hrdinů bojovného duelu.

Tepličtí se v jediné velké šanci poločasu ocitli také hned na začátku, Řezníček ale v dobré pozici minul. Jinak se nebylo moc na co dívat, oba týmy hrály takticky a ke smůle fanoušků se spoustou zbytečných ztrát.

Okolo 60. minuty se Skláři začali prosazovat a vytvářet si šance. Do té doby měli více ze hry hosté. Trpělivá hra Teplic přinesla ovoce deset minut před koncem. Hyčka vyslal lahůdkový pas na Mareše, který si s brankářem Fryštákem věděl rady – 1:0.

Zbytek utkání si domácí tým pohlídal a zaslouženě zvítězil. V úterý od 17 hodin žlutomodré čeká pohárové utkání s Třincem.