Diváci: 2072.

Diviš - Hyčka, Čmovš, Král, Krob - Kučera, Ljevakovič - Trubač (83. Vošahlík), Hora (78. Červenka), Rezek - Vaněček.

FC Baník Ostrava

Laštůvka - Pazdera, Psyche, Procházka, Fleišman - Hrubý, Hlinka - Fillo (90. Jirásek), Diop (72. Azevedo), Granečný (67. Stáňa) - Poznar.

​V prvním jarním domácím zápase Teplice remizovaly v extrémně mrazivém počasí s Baníkem Ostrava 0:0. Žlutomodří měli dvě gólové šance, ani jednou ale David Vaněček míč neusměrnil do sítě, v jednom případě mu radost překazila tyčka Laštůvkovy branky.

Skláři se opět museli obejít bez zraněného Tomáše Vondráška. Na jeho post se postavil znovu Alois Hyčka, pravý kraj zálohy tentokrát obhospodařoval Dan Trubač. Baník do lázeňského města přivezl několik zimních posil, v jeho základní sestavě nechyběl ani exteplický Martin Fillo.

Po dobrém vstupu do utkání převzali iniciativu hráči Baníku, kteří na Stínadlech hráli v roli posledního týmu tabulky jako o život. Největší šanci svěřenců kouče Kučery měl Granečný, Diviš ho ale skvěle vychytal.

Ve druhém poločase měly více šancí Teplice. Nejprve Vaněčkovu dobrou hlavičku zastavila tyčka, poté se teplický útočník dostal do další příležitosti, ale Laštůvku na brankové čáře zastoupil Flešiman.
V závěru střetnutí si už ani jeden celek nevypracoval vyloženou šanci, duel tak dospěl k bególové plichtě.

„Úplně spokojení být nemůžeme. Zápasu chyběla branka z naší strany, to nás mrzí. Ve druhé půli jsme si vytvořili podle mě tři gólovky, ale bohužel se ani jedna neujala. První poločas nebyl podle našich představ, pak se naše hra zlepšovala, tempo se stupňovalo. Budeme věřit, že se v dalších zápasech zlepšíme. Fillo? Chystali jsme se na celý Baník, nejen na Filla. I když je Ostrava poslední, tak má kvalitní tým. Co se mrazu týče, tak jsme to zásadně neřešili. V týdnu jsme v podobném počasí trénovali,“ řekl po utkání trenér Teplic Daniel Šmejkal.