ŽK: 48. Šašinka, 55. Hofmann, 67. Reinberk - 62. Vondrášek.
Rozhodčí: Proske - Kotík, Vodrážka.
Diváci: 3876.

Trmal - Reinberk, Hofmann, Kadlec - Petržela (76. Kalabiška), Daníček, Havlík, Navrátil (88. Helebrand) - Šašinka, Zajíc.

Grigar - Jeřábek, Čmovš, Shejbal - Vondrášek, Kodeš, Kučera, Hyčka - Žitný - Řezníček (88. Vyhnal), J. Mareš (90. Jindráček).

Teplická minisérie bez porážky pokračuje. Skláři remizovali 1:1 na Slovácku a již čtyři zápas v řadě bodují. V 10. kole FORTUNA:LIGY otevřel skóre Jakub Mareš, domácí Ondřej Šašinka však chvíli před půli srovnal. Po obrátce už bod nepadl, body se tak dělily.

Hlavní trenér Stanislav Hejkal, který se vrátil na trenérskou lavici, nemohl počítat se zraněnými či nemocnými Ljevakovićem, Trubačem, Nazarovem, Petrem Marešem i Moulisem. Oproti domácímu duelu s Mladou Boleslaví udělal jednu změnu v sestavě – od začátku hrál na levé straně zálohy Hyčka.

Ve 22. minutě poslal Žitný míč na Mareše, který si chytře všimli vyběhnuvšího brankáře Slovácka Trmala a Tepličtí vedli. Domácí se snažili být aktivní a co nejdříve vyrovnat, povedlo se jim to ale až v poslední minutě prvního poločasu, kdy za nakopnutým míčem sprintoval Ondřej Šašinka. Při souboji s Čmovšem si pomohl rukou, avšak sudí jeho nedovolený zákrok neviděl. Šašinka propálil Grigara a bylo srovnáno.

Po změně stran vystřelil tvrdě Shejbal, Trmal byl ale na místě. V 65. minutě byl faulovaný Mareš ve vápně, rozhodčí však faul nezapískal. Grigar se na druhé straně vytáhl proti hlavičce Šašinky. Domácí byli čím dál víc nebezpečnější, hostům docházely v anglickém týdnu síly. Zákrok dne předvedl Grigar při hlavičce Hoffmana, kterou parádně vytáhl.

V pátek 27. září hrají Teplice doma, hostí od 18 hodin Bohemians.