Branky: 83. Souček z pen., 84. Van Buren.
Karty: 12. Bořil – 33. Ljevaković, 51. Jeřábek.
Rozhodčí: Pechanec - Nádvorník, Paták.
Diváci: 10847.

Kolář – Coufal, Ngadeu, Kúdela, Bořil – Zmrhal (87. Král), Hušbauer, Ševčík (71. Van Buren), Souček, Olayinka (57. Stoch) - Škoda.

Grigar – Vondrášek, Jeřábek, Čmovš, Krob – Hora, Ljevaković, Kučera, Moulis (63. Hyčka) - Žitný (80. Žitný) – Shejbal (72. Vošahlík).

V prvním utkání prvoligového jara prohrály Teplice v pražském Edenu 0:2, když obě branky dostaly během jedné minuty. První gól dal z penalty Souček, druhou trefu přidal o chvíli později Van Buren.

„Skláři“ postrádali Kuchtu a Trubače, chyběl i Jindráček. Do útoku se tak postavil Shejbal. Slavia začala podle očekávání aktivněji, ale z úvodního náporu se žádná vážná šance neurodila, přestože do vápna létaly nebezpečné centry. Z první půle ční dva pokusy útočníka domácích Škody, které skončily na brankové konstrukci Tomáše Grigara. Tepličtí vážnější šanci neměli.

Po obrátce začali „sešívaní“ opět náporem, tentokrát byl ale mnohem nebezpečnější než v prvním dějství. „Žlutomodří“ tlak ustáli a sami mohli otevřít skóre, Horova střela ale skončila pouze na tyči, od níž se odrazila zpět do hry.
Když už se zdálo, že zápas směřuje k bezgólové remíze, fauloval Jeřábek ve vápně Škodu a kopal se pokutový kop. Souček si při něm počínal mazácky a Slavia vedla. Jeřábek navíc musel po druhé žluté kartě ze hřiště. Zasloužené vítězství domácích potvrdil druhým gólem střídající Van Buren.

V pátek 15. února od 18 hodin hrají Teplice na Stínadlech důležité utkání s Mladou Boleslaví.