7.kolo | 17.9.2016 | Příbram
1.FK Příbram - FK Teplice
3:2

Příbram - Teplice 3:2 (1:1)

17.09.2016 | Redakce

Teplice v 7. kole ePojisteni.cz ligy prohrály 3:2 na půdě Příbrami, když rozhodující branku dostaly ve druhé minutě nastavení, vstřelil ji bývalý hráč žlutomodrých Aidin Mahmutović.

Komentář

Skláři v první půli hráli velmi dobře, už ve 14. minutě dal jejich úvodní branku po rohovém kopu Kroba hlavičkou Vaněček. Po půlhodině hry však přišel krátký výpadek, který stál hosty vedení, za domácí skóroval šťastně Majtán. Tepličtí mohli vedení opět nabýt zpět, ale nepovedlo se.

Po obrátce domácí, vedení exteplickým koučem Radou, šlápli na plyn a Teplice měly potíže. Přečkaly několik závarů i neuznanou Jiránkovu branku rukou a samy v 73. minutě udeřily, opět se trefil David Vaněček. Pět minut před koncem ale Příbram srovnala Brandnerem a v nastavení strhl vedení na stranu černozelené družiny Mahmutović.

„Utkání bylo nahoru – dolů, vyhrát chtěly oba týmy. V závěru jsme byli hodně nedisciplinovaní a Příbram nás za to po zásluze potrestala,“ konstatoval trenér Teplic Daniel Šmejkal.

Ohlasy trenérů


Utkání bylo nahoru – dolů, vyhrát chtěly oba týmy. V závěru jsme byli hodně nedisciplinovaní a Příbram nás za to po zásluze potrestala,“ konstatoval trenér Teplic Daniel Šmejkal.


Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů