Branky: 24. Krmenčík, 61. Petržela - 85. Vaněček.
ŽK: 51. Řezník - 63. Ljevaković, 72. Kodeš.
Rozhodčí: Julínek – Wilczek, Podaný.
Diváci:10901

Kozáčik – Havel, Řezník, Hubník, J. Kovařík – Petržela (90. Štursa), Hořava, Hrošovský, Kopic – Krmenčík (82. Bakoš), Chorý (71. Kolář).

Diviš – Vondrášek, Ljevaković, Čmovš, Krob – Kodeš, Kučera – Hora (78. Šimeček), Trubač, Rezek (62. Červenka) – Vaněček.

Teplický tým si přál na vyprodaném plzeňském stadionu dnes oddálit korunovaci domácího týmu, komplikací však bylo trojice vykartovaných hráčů a několik dalších zranění, celkem tedy ze základní sestavy chyběli například Jeřábek, Král, Soungole nebo Žitný.

Domácí sice měli více ze hry, ale tepličtí je dlouho dále od velký šancí, vše se změnilo až ve 24. minutě, kdy Krmenčík využil přihrávky Chorého a poslal domácí do vedení. Navýšit vydení pak mohl opět Krmenčík, ale tentokrát se neprosadil. Na druhé straně těsně před přestávkou ostře vypálil Kučera, ale Kozáčik šanci zlikvidoval.

Po změně stran se nejprve obraz hry neměnil, domácí měli šanci zásluhou Řezníka, jehož gól pro ofsajd neplatil. Po hodině hry pak navíc skóroval Petržela, který přízemní střelou poslal Viktorii do dvoubrankového vedení. Žlutomodří však nesložili zbraně a dokázali snížit, Vaněček se prosadil v 85. minutě, jenž už bylo pozdě na konečné vyrovnání. Zápas tak skončil prohrou 1:2.