ŽK: 46. Sladký, 50. Zmrzlý, 62. Houska - 24. Droehnle, 43. Gabriel, 65. Kodad.
Rozhodčí: Ginzel - Vodrážka, Poživil (Hanousek).
VAR, AVAR: Lerch, Paták.
Bez diváků.

Mandous – Sladký (72. Slaměna), R. Hubník, Beneš – Látal, Breite, Houska, González, Zmrzlý – Chytil (72. Mihalík), Zifčák (79. Radić).

Čtvrtečka - Hyčka, Knapík, Gabriel, Drohnle (37. Černý) - Jukl, Kučera - Kodad (84. Trubač), Žitný (84. Ljevaković), Moulis (75. Radosta) - Vukadinović (75. Fortelný).

Teplický tým nastoupil v 27. kole na hřišti Sigmy Olomouc, kde se žlutomodrým barvám dlouhodobě nedaří. Marodka týmu ze Stínadel se přes týden stále nezmenšila, jediným navrátilcem tak byl po karetním trestu Robert Jukl, který v sestavě nahradil Daniela Trubače.

Úvod zápasu navíc byl jako noční můra, už ve čtvrté minutě totiž centr po rohu na krátko proletěl až do malého vápna a Zifčák ho na dlouhou nohu usměrnil do branky. Zifčák měl i další šanci v 11. minutě, hlavou prodloužil centr a Čtvrtečka míč vytáhl na roh. První pokus Teplic poslal až po půlhodině hry Moulis, ale zamíčil jen na tribunu. Vzápětí na druhé straně opět zahrozili také domácí, Chytil to zkusil z dálky a nastřelil tyč. V nastavení provního poločasu ještě Látal nacentroval na Chytila, který hlavou zamířil těsně vedle.

Po změně stran se ale obraz hry změnil, tepličtí hráči se vrhli také do útoku a už v 50. minutě dokázali vyrovnat, když to zkusil úhlu Vukadinović a jeho tečovaná střela skončila až v síti. Vzápětí sice Gonzalez z dálky pálil těsně vedla, ale i nadál se žlutomodří více a více tlačili vpřed, ale šance nepřicházeli. Neměli je ani domácí, a tak zápas skončil remízou 1:1.