Rozhodčí: Petřík - Myška, Koval.
Diváci: 1688.

Stejskal - Hašek, Jugas, Takács, Fulnek - Wiesner (79. Mašek), Tatajev (67. Ladra), Hubínek, Přikryl - Mešanović, Komličenko (56. Matějovský).

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Čmovš, Krob (46. Bezdička) - Jindráček - Radosta (77. Mustafić), Žitný (89. Ondrášek), Trubač, Moulis - Hora.

V odvetném utkání semifinále skupiny o Evropu remizovaly Teplice v Mladé Boleslavi 1:1, jejich branku dal ve druhé půli Jeřábek. Pro „žlutomodré“ se jednalo o poslední zápas sezony, v prvním duelu série totiž prohrály doma 0:8.

V prvním poločase bylo k vidění několik zajímavých situací před oběma brankami. Na straně Boleslavi Wiesner střílel těsně mimo šibenice, technický pokus Přikryla kryl Diviš a Mešanovič mířil vedle. Za Teplické pálil Hora na zadní tyč, ale Stejskal míč chytil, střela Trubače byla sražená. Ujal se jen jeden pokus o vstřelení branky. Ve 38. minutě odcentroval „do ohně“ zleva Fulnek, Diviš míč nezacifikoval a Komličenko ho uklidil do prázdné branky – 1:0.

Začátek druhého poločasu Teplicím vyšel. Tři minuty po změně stran totiž kopal roh Hora a Jeřábek na zadní tyči rozvlnil mladoboleslavskou síť. Následně napřáhl z velké dálky Hora, ale parádní pokus zastavilo břevno. Horní tyč se chvěla i po hlavičce Wiesnera na druhé straně. Boleslav mohla jít do vedení po chybě Diviše, Mešanovič ale prázdnou branku Teplic přestřelil. Diviš svou chybu napravil při šanci Takácse. Teplický gólman ji zmařil reflexivním zákrokem.

Zápas Mladá Boleslav – Teplice tak nakonec skončil 1:1.