ŽK: 66. Papadopulos, 82. Mangabeira - 18. Mareček, 19. Hyčka.
Rozhodčí: Machálek - Paták, Lakomý (Dorušák).
Hráno s omezeným počtem diváků.

MFK Karviná

Neuman – Mikuš, Santos, Dramé, Bartošák – Qose, Mangabeira – Čmelík, Tavares (70. Jursa), Herc – Papadopulos.

Grigar - Vondrášek, Knapík, Ljevaković (46. Trubač), Mazuch, Hyčka - Fortelný (78. Radosta), Jukl, Mareček, Moulis (61. Vukadinović) - Mareš (61. Macej).

Teplický tým odehrál předposlední ligové kolo na hřišti Karviné, z nominace pro zranění, respektive nemoc vypadli Černý a Kodad. Naopak v sestavě nastoupil Admir Ljevaković, který však pro zranění musel o poločase střídat.

Žlutomodří v úvodu utkání vsadili na zabezpečnou defenzivnu, a i když domácí více drželi míč, tak je Teplice nepouštěly do šancí. Nebezpečný pokus vyslal jen v 25. minutě Herc, který místo vrácení míče po přerušení rozhodčího, napálil kulatý nesmysl přímo na Grigara, jenž musel odvracet na roh. Na druhé straně se před poločasem zastřeloval Lukáš Mareček, nejprve zpoza šestnáctky protáhl domácího brankáře a následně i z úhlu z voleje mířil velmi dobře, ale bez gólového efektu. Už to vypadalo, že poločas tak skončí bez branek, když se Karviná vrhla do rychlého brejku na jehož konci byl Lukáš Čmelík, který otevřel skóre.

Po změně stran se tak Teplice musely hnát dopředu, ovšem zapomínaly pak na okénka v obraně a hned ve 48. minutě mohl navýšit Tavares, ale jeho únik zlikvidoval Grigar. Jenže hned o minutu později si na centr z pravé strany naběhl Herc a už nedal hostujícímu brankáři šanci - 2:0. Pak sice Teplice zahrávaly několik rohových kopů a domácí tým zatlačily do obrany, ale ne a ne vstřelit branku. Naopak Karviná vyjížděla do nebezpečných brejků, jeden z nich zlikvidoval Čmelíkovi Tomáš Grigar, nic dalšího se už na hřišti nestalo, a tak se žlutomodří vrací z Karviné bez bodů.