Branky: 9. a 83. Sejk, 45+3. Polidar, 55. Chramosta - 66. Gning z pen.
ŽK: 45+10. Gning, 48. Mićević, 49. Hunal, 54. Chaloupek.
Rozhodčí: Orel - Caletka, Slavíček (Rouček).

FK Jablonec

Hanuš – Souček, Král, Martinec, Polidar – Šulc (86. Surzyn), Považanec, Hübschman (90. Štěpánek), Černák (62. Jovovich) – Sejk (90. Patrák), Chramosta (86. Ikaunieks).

Grigar - Chaloupek, Mićević, Hybš - Hyčka (46. Kodad), Mareček (77. Dramé), Kučera (46. Žák), Urbanec (46. Sy) - Trubač - Vachoušek (67. Hora), Gning.

Teplický tým přijel do Jablonce s navrátilci Kučerou a Hybšem po karetním trestu, po zranění z generálky s Rapidem Vídeň se alespoň mezi náhradníky vrátil také Robert Jukl.

Podobně jako v úvodních jarních zápasech sice tepličtí hráči drželi míč na svých kopačkách v úvodu střetnutí, jenže přišel první výlet Jablonce do hostujícího vápna a hned z toho byl gól. Považanec našel hlavu Sejka, který otevřel skóre. Po rohovém kopu o dvě minuty později hlavičkoval Chaloupe těsně vedle a podobně mířil vzápětí také Mareček zpoza vápna. Pak se v Jablonci strhla obří chumelenice, která zasypala hřiště přívaly sněhu. V 38. minutě musel rozhodčí Orel stáhnout oba týmy ze hřiště, aby se obnovilo alespoň značení postranních čas. Domácí opět po rozehrání vletěli na hřiště jako uragán a Polidar protáhl ve 45. minutě Tomáše Grigara, který skvěle zakročil. O tři minuty už však byl teplický brankář krátký na další Polidarův pokus a Jablonec šel do dvoubrankového vedení.

Po změně stran už trenér Jiří Jarošík nevyslal zpět na hřiště Urbance, Hyčku a Kučeru, poslal místo nich na plac Žáka, Kodada a Babacara Sy. Jenže ani to nepomohlo a v 55. minutě navýšil Chramosta již na 3:0. Snížení přišlo po pokutovém kopu, který vybojoval Filip Žák. Proměnil ji Abdallah Gning a připsal si svou první jarní trefu. Pak sice žlutomodří drželi míč, jenže další šance si ne a ne vytvořit. A když už se do jedné probojoval Trubač, tak poslal míč jen mimo branku. Místo toho se v 83. minutě prosadil podruhé Václav Sejk a zvýšil na 4:1. Teplický tým tak nezvládl další důležitý zápas v boji o záchranu.