Branky: 53. Vatajelu, 74. Sobol - 47. Moulis.
ŽK: 90. Holeš - 45. Grigar, 56. Jeřábek, 90. Kučera.
Rozhodčí: Berka - Hájek, Caletka.

FK Jablonec

Hrubý – Sobol, Břečka, Hovorka, Holeš – Hübschman – Vatajelu, Považanec (90. Kubista), Trávník (58. Kratochvíl), Acosta (73. Jovović) – Doležal.

Grigar - Jeřábek, Čmovš, Shejbal - Hyčka, Kučera, Soungole, Moulis (82. Bezdička) - Žitný (78. Švejda) - Kuchta (63. Radosta), Jindráček.

V 24. Kole FORTUNA:LIGY fotbalisté Teplic prohráli v Jablonci bez pěti hráčů základní sestavy 1:2, když během utkání sahali minimálně po bodu.

„Sklářům“ chyběli vykartovaní Ljevaković, Vondrášek a Hora, před zápasem navíc zranění limitovalo Kroba a nevolnost Trubače, do hry nakonec zasáhnout nemohli.

První poločas byl opatrný, blíže k otevření skóre byly Teplice. Nejprve Moulis z přímého kopu chtěl zaskočit defenzivu domácích v čele s brankářem Hrubým, poté po signálu pálil z první Žitný, jeho střelu pod břevno ale jeden z hráčů Jablonce vytěsnil mezi tři tyče.

Domácí měli také pár pokusů, ale nebyly až tak nebezpečné, jak by svěřenci trenéra Rady chtěli. Všechny náznaky pozorná obrana „žlutomodrých“ zpacifikovala.

Hned zkraje druhého poločasu otevřel skóre prudkou a přesnou střelou na zadní tyč Moulis. Vedení ale vydrželo „sklářům“ jen pár minut, Vatajelu byl šťastným střelcem domácích, kteří tak srovnali na 1:1. Rozhodující gól utkání dal 15 minut před koncem Sobol.

V pátek 15. března hrají Teplice doma od 18 hodin s Viktorií Plzeň.