ŽK: 32. Jindráček, 34. Soungole, 37. Kučera, 50. Jeřábek, 59. Hora, 77. Hyčka.
ČK: 50. Jindráček, 69. Jeřábek.
Rozhodčí: Ginzel - Fišer, Černý.

Rada - Milošević, Ostojić, Raspopovič, Souček – Douděra, Daniel Tetour, Bezdička (71. Schranz, Bilovský (80. Breda), Podaný – Djuranović (86. Brandner).

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Král, Krob - Hora, Soungole, Kučera, Luts - Trubač - Jindráček.

Tepličtí fotbalisté v 16. kole FORTUNA:LIGY prohráli na Julisce s Duklou Praha 0:1. Jedinou branku zápasu dal v 17. minutě z přímého kopu Djuranović. „Skláři“ dohrávali bez vyloučených Jindráčka a Jeřábka. Hosté nastoupili do zápasu bez vykartovaného Ljevakoviće, v základní sestavě zůstal před týdnem třígólový Jindráček, šanci dostal i Luts nebo Soungole.

„Žlutomodří“ chtěli v Praze začít jako před týdnem, ale vstup do zápasu neměli tak povedený. Trubač přesto orazítkoval tyč Radovy branky. Po jedné ze ztrát v poli kopali domácí přímý kop, Djuranović ho využil ke vstřelení úvodní a jak se později ukázalo také jediné branky utkání. Postupem času hra upadla do podprůměru. V závěru poločasu Teplice daly gól, rozhodčí ho ale kvůli velmi těsnému ofsajdu neuznali.

Zkraje druhé půle viděl Jindráček druhou žlutou kartu a musel do kabiny. Hosté i tak byli lepším týmem, Dukla pouze bránila těsný náskok. Podobný obrázek hry byl k vidění i po druhé červené kartě, kterou opět po dvou žlutých dostal Jeřábek.