16.kolo | 23.11.2018 | Juliska, Praha
FK Dukla Praha - FK Teplice

Dukla Praha - Teplice 1:0 (1:0)

23.11.2018 | Redakce

Tepličtí fotbalisté v 16. kole FORTUNA:LIGY prohráli na Julisce s Duklou Praha 0:1. Jedinou branku zápasu dal v 17. minutě z přímého kopu Djuranović. „Skláři“ dohrávali bez vyloučených Jindráčka a Jeřábka. Hosté nastoupili do zápasu bez vykartovaného Ljevakoviće, v základní sestavě zůstal před týdnem třígólový Jindráček, šanci dostal i Luts nebo Soungole.

„Žlutomodří“ chtěli v Praze začít jako před týdnem, ale vstup do zápasu neměli tak povedený. Trubač přesto orazítkoval tyč Radovy branky. Po jedné ze ztrát v poli kopali domácí přímý kop, Djuranović ho využil ke vstřelení úvodní a jak se později ukázalo také jediné branky utkání. Postupem času hra upadla do podprůměru. V závěru poločasu Teplice daly gól, rozhodčí ho ale kvůli velmi těsnému ofsajdu neuznali.

Zkraje druhé půle viděl Jindráček druhou žlutou kartu a musel do kabiny. Hosté i tak byli lepším týmem, Dukla pouze bránila těsný náskok. Podobný obrázek hry byl k vidění i po druhé červené kartě, kterou opět po dvou žlutých dostal Jeřábek.