ŽK: 30. Gomes, 35. Pilík, 38. Kone, 86. Škoda - 32. Fillo, 65. Šušnjar.
Rozhodčí: Jílek - Kotík, Kubr.
Diváci: 3218.

Melichárek - Gomes, Pavlik, Kijanskan, Vraštil - Polák (78. Sedlák) - Fortes (62. Zikl), Kratochvál, Pilík (86. Škoda), Lutonský - Koné.

Diviš - Vondrášek, Jeřábek, Šušnjar, Krob - Soungole (55. Trubač), Kučera - Fillo, Král (85. Červenka), Rezek - Vaněček.

Tepličtí fotbalisté ve 14. kole HET ligy prohráli v Brně 0:1. Jedinou branku zápasu dal v 86. minutě Michal Škoda, když krásnou ránou překonal bezmocného brankáře Jakuba Diviše.

V prvním poločase se hrál opatrný fotbal. Domácí hráči si žádnou šanci vytvořit nedokázali, žlutomodří zahrozili nebezpečnou střelou Vaněčka, která ale mezi tři tyče nezamířila. Ve 40. minutě se po druhé žluté kartě musel pod sprchy odebrat hráč Brna Kone, když nevybíravě strčil do Kroba. Teplice se okamžitě vrhly do ofenzivy, do konce poločasu si ale vyloženou šanci vytvořit nedokázaly.

Druhá půle byla vyrovnaná. Skláři se dlouhou dobu nemohli dostat do tempa, přestože hráli přesilovku. Až okolo 70. minuty hosté Zbrojovku zatlačili a útočník Vaněček opět zahrozil, tentokrát hlavičkou.
Hosté ze severu Čech byli s blížícím se koncem utkání aktivnější, gól ale dalo Brno. Čtyři minuty před koncem utkání se šťastně trefil střídající Michal Škoda, když prvním dotekem s míčem rozjásal domácí fandy.

V neděli 25. listopadu hrají Teplice od 15 hodin doma se suverénní Plzní.