Report ze zápasu DFK Mnichovo Hradiště vs. FK Teplice

Branky: Němcová L., Friedrichová, Lukešová, Motyčková

Team logo

FK Teplice

Boroschová - Müllerová, Mrázová, Vlastníková, Badinková - Janečková, Kodešová, Friedrichová - Motyčková, Němcová L., Lukešová (Němcová M.)

Ohlasy trenérů

Do zápasu prvního s posledním týmem tabulky jsme nastupovali jako jasný favorit, co se na hřišti herně i výsledkově jednoznačně potvrdilo. V průběhu celého zápasu jsme na hřišti jednoznačně dominovali, vytvářeli si množství dobrých příležitostí a soupeře k ohrožení naší branky nepustili. Už v průběhu prvního poločasu jsme si, díky brankám Leony Němcové, Friedrichové, Lukešové a Motyčkové, vybudovali pohodlný náskok. Naše vítězství mohlo být mnohem výraznější, ale mnohé z dalších příležitostí jsme promarnili vinou nedůrazu, malé pohotovosti a nepřesnostem v zakončení.