Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Viagem Ústí nad Labem

Branky: 2x Němcová M., 2x Kodešová, Motyčková

Team logo

FK Teplice

Boroschová - Müllerová (Budilová), Mrázová, Badinková - Vlastníková - Janečková (Václavíková), Kodešová, Němcová L., Friedrichová - Lukešová (Motyčková), Němcová M.

Ohlasy trenérů

V dalším kole ČFL se nám povedlo prodloužit vítěznou sérii a zaslouženě jsme si do tabulky připsali další 3 body. V prvním poločase se nám podle našich představ nedařila kombinační hra. I když jsme zápas kontrolovali, neměli jsme dostatek trpělivosti a kvality hlavně v přechodové fázi hry. I přesto jsme si vytvořili několik slibných příležitosti, avšak až na jednu situaci se nám nedařila koncovka. O poločasové vedení se zasloužila Michaela Němcová, když zužitkovala nezištnou přihrávku Radky Friedrichové. Postupem druhého poločasu se naše hra zkvalitnila a povedlo se mám i gólově prosadit, když jsme přidali další čtyři a branky. Dva krát se ve druhém poločase trefila Kodešová a po jedné brance přidaly Motyčková a Michaela Němcová.