Report ze zápasu FK Dukla Praha vs. FK Teplice

FK Dukla Praha FK Teplice
0:8 (0:3)

Branky: 3x Rezková, 2x Neumanová, Mrvíková, Kuchařová, Zemanová,

Pilná - Kůrková, Hrušovská, Pazderová, Kalčíková - Doskočilová, Kuchařová, Rezková, Neumanová, Mrvíková - Zemanová

Ihned ve 4. minutě utkání se prosadila po levé straně Natálie Mrvíková a zaznamenala svůj první gól v nejvyšší soutěži. Tým ve žlutomodrém neustále vyvíjel tlak na soupeřky a díky chybám v obranných řadách Dukly využila dobrého postavení Zemanová, která navýšila stav na 0:2. Do konce prvního poločasu se dokázala prosadit Neumanová po kombinaci ve středu hřiště. I přes to, že utkání bylo už po prvním poločase rozhodnuté, tak dívky přidaly dalších 5 branek a odvezly důležité vítězství 0:8. Za Teplice skórovala 3x Rezková, 2x Neumanová, Mrvíková, Zemanová a Kuchařová.

Ohlasy trenérů

Poslední zápas podzimní části nám vyšel na výbornou. Od zápasu s Plzní, který byl z naší strany velmi špatný jsme se zápas od zápasu zlepšovali a s Duklou předvedli zatím náš nejlepší výkon. Velmi mě těší, že na hřišti vidím věci z tréninku a musím holky pochválit, jak si plní své úkoly. Před začátkem zápasu jsem se obával, aby nám role favorita nesvázala nohy. Celý zápas jsme však jasně dominovali, hráli s lehkostí a tým Dukly jsme přehrávali ve všech herních činnostech. Předváděli jsme hezký kombinační fotbal a nebáli se ani v situacích jedna na jednu, za což jsem hrozně rád. Díky vysokému vedení si holky ke konci zápasu mohli zkusit i posty, na kterých obvykle nehrají. Doufám, že v zimní pauze kvalitně potrénujeme a naše výkony budou mít nadále vzrůstající tendenci. – řekl trenér starších žákyň Bohumil Kudrhalt.