Report ze zápasu FC Viktoria Plzeň vs. FK Teplice

7. kolo, I.liga starších žákyň Čechy,
FC Viktoria Plzeň FK Teplice
8:1 (4:1)

Branky: Neumanová

Už ve třetí minutě se dostaly Teplice do vedení díky gólu Neumanové. Netrvalo dlouho a soupeřky do konce prvního poločasu vstřelily čtyři branky a utkání dostaly pod kontrolou. Předvedený výkon Teplických dívek v obraných řadách nebyl tak přesvědčivý a toho často soupeř využíval. V druhém poločase nastřílel Plzeňský útok do branky Pilné další čtyři branky a pojistil si vítězství 8:1.

Následující utkání:
I. liga starších žákyň - 8.kolo
FC Hradec Králové - FK Teplice
sobota 28.10.2017 od 13:30 / Hradec Králové

Ohlasy trenérů

Zápas bych rozdělil na dva poločasy, ten první byl z naší strany katastrofální. Dali jsme brzy gól, který nám spíš ublížil. Začali jsme se bát a přestali dodržovat taktické pokyny. Chyběl nám i důraz a nasazení. Druhý poločas už jsme odehráli o trochu lépe ovšem chyběla kvalita v kombinaci a v zakončení. Doufám, že se poučíme z chyb a s Hradcem předvedeme daleko lepší výkon, který určitě předvést umíme. - řekl Bohumil Kudrhalt, trenér starších žákyň.