Report ze zápasu AC Sparta Praha vs. FK Teplice

5. kolo, I.liga starších žákyň Čechy,
AC Sparta Praha FK Teplice
10:0 (4:0)

Ohlasy trenérů

Od samého začátku Sparta jasně dominovala a do větších šancí se však díky naší dobré obraně nedostávala. Bohužel jsme soupeři kvůli dvoum špatným výkopům nabídli vedení 2:0. Až za tohoto stavu jsme se začali dostávat občas do hry i my ikdyž Sparta stále většinu času kontrolovala hru. Paradoxně po dvou našich útocích jsme inkasovali z rychlého brejku soupeře. Poločasový výsledek byl tak 4:0. V druhém poločase nám začali zase pomalu docházet síly, což je jedna ze tří věcí, na kterých musíme na tréninku zapracovat, protože jde vidět, že dokud máme síly, tak jsme schopni hrát relativně vyrovnaně i s těma nejlepšíma. Soupeř i ve druhém poločase kontroloval hru. My jsme se dostali do jedné velké šance, kterou jsme bohužel neproměnili a tak si z Prahy odvážíme porážku 10:0, spoustu zkušeností a poznatků na čem dále pracovat. - řekl po utkání trenér žákyň Bohumil Kudrhalt.