25.kolo | 22.4.2018 | Karviná
MFK Karviná - FK Teplice
1:1

Karviná - Teplice 1:1 (1:0)

22.04.2018 | Redakce

Teplice vyválčily v 25. kole HET ligy bod na hřišti zachraňující se Karviné. Poté, co na konci první půle otevřel skóre z pokutového kopu Budínský, srovnal hned po nástupu z šaten zkraje druhé půle Žitný. Sklářům se v Těšínském Slezsku vrátil do sestavy Ljevaković, nastoupit naopak nemohli dlouhodobě zranění Vošahlík a Hyčka.

Komentář

Po dobrém úvodu se žlutomodří začali dostávat pod tlak a jen stěží odolávali o život bojující Karviné. Nejblíže brance byl Štěpanovský, proti ale byla tyč Divišovy branky. Poté ale sudí Franěk zapískal pokutový kop, kontakt Kučery s Wagnerem byl podle něho nedovolený. Budínský penaltu proměnil a domácí vedli.

O poločase byla v kabině Severočechů bouřka, což se projevilo hned po nástupu na hřiště. Hora nahrál po brejku Žitnému, který svou čtvrtou brankou v šestém utkání srovnal. Poté začal čarovat Jakub Diviš. Skórovat nedovolil Panákovi, Kalabiškovi a ani dalším hráčům MFK.

V 69. minutě musel po druhé žluté kartě ze hřiště Vaněček. Karvinští se vrhli ze všech sil do ofenzivy, vítěznou branku ale nedali, i když příležitosti ke skórování si dokázali vytvořit.

V příštím kole hostí Teplice na Stínadlech Olomouc, hrát se bude v neděli 29. dubna od 17 hodin.

Fotogalerie


O2 TV nabídka Bonusový klub permanentkářů