3.kolo | 13.8.2017 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - FK Jablonec
1:1

Teplice - Jablonec 1:1 (0:0)

13.08.2017 | Redakce

Televizní utkání 3. kola HET ligy skončilo na Stínadlech remízou, domácí Teplice i hosté z Jablonce dali po jedné brance. Skóre otevřel až v 80. minutě střídající Mihálik, za Skláře srovnal jejich nejlepší hráč na hřišti Martin Fillo, když proměnil pokutový kop po faulu na Červenku.

Komentář

Už ve 3. minutě jen těsně mimo cílil Kučera. V 18. minutě měl největší šanci úvodního poločasu Fillo, když dostal krásný pas od Šušnjara. V koncovce ale selhal, pravačkou mířil nad. Hrál se vyrovnaný fotbal, i Jablonec uměl zahrozit, pozorný Grigar ale všechny míče sebral, nebo vytěsnil mimo svou branku.

V 65. minutě odcentroval zprava skvěle Vondrášek a Vaněčkova hlavička skončila jen těsně vedle jablonecké svatyně. V 77. minutě vychytal Zeleného Grigar, ale o tři minuty později už lovil míč ze sítě, Mihálikova střela na vzdálenější tyč chytat nešla.

Trenér Šmejkal poslal jako posledního na hřiště Marka Červenku. Čerstvý útočník byl na hřišti deset vteřin, když ho ve vápně stáhl Hübschman – penalta! Tu Fillo s přehledem proměnil! Teplicím ještě jednou zatrnulo, tři minuty před koncem se pokoušel Grigara překonat Mehanovič a žlutomodré zachránilo břevno.


Ohodnoťte nám utkání pomocí tohoto formuláře a vyhrajte ceny.

Fotogalerie


Bonusový klub permanentkářů Bonusový klub permanentkářů