Report ze zápasu FK Teplice vs. Fotbalová akademie Praha

3. kolo, 2.liga starších žákyň Čechy,
FK Teplice Fotbalová akademie Praha
5:1 (0:1)

Branky: 41´Rezková, 46´Králová, 50´Procházková, 63´Zemanová, 68´Vrbová - 33´Koptová

Ohlasy trenérů

Tento zápas byl dvou rozdílných poločasů. Soupeř byl velmi kvalitní a naše děvčata měla z něho v prvním poločase velký respekt. Z tohoto jednání vyplývalo spousta nepřesností a zbrklost v koncovce. Soupeř se ve 33 minutě ze skrumáže dostal do vedení 1:0. O přestávce si děvčata vyřikala své chyby a od začátku druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo. Začala fungovat souhra a bojovnost po vítězství.Ve 41 minutě Rezková vyrovnává. Pět minut po té Králová otáčí výsledek. V 50 minutě Procházková zvyšuje na 3:1. V 63 minutě už je to 4:1 gól zařídila Zemanová a na konečných 5:1 krásnou střelou v 68 minutě zakončuje výsledek Vrbová.