Report ze zápasu FK Teplice vs. FK Dukla Praha

FK Teplice FK Dukla Praha
4:2 (1:1)

Pilná - Kurková, Procházková, Pazderová - Králová, Vrbová(Rezková), Altmannová - Zemanová(Štádlerová), Mařanová (Kalčíková)

Ohlasy trenérů

Vítězství bylo dosaženo kolektivní a bojovnou hrou. Od úvodního hvizdu jsme hráli naší útočnou hru se zabezpečenou obranou ve třech. Šancí bylo hodně a Králová v 8. minutě proměnila na 1:0. I nadále jsme si vytvářeli tlak, ale ve 20. minutě jsme si špatně rozebraly soupeřky a ony srovnaly na 1:1. Do poločasu se hrál vyrovnaný zápas a obě gólmanky už neinkasovaly gól. Po přestávce jsme ještě přidali na důrazu a ve 39. minutě Zemanová dává na 2:1. Naše hra pokračovala dál a ve 44 minutě Rezková zvýšila na 3:1. Po té se hra vyrovnala a mi v 64. minutě zapomněli na zadní vrátka a po sólové akci soupeř snížil na 3:2. Soupeř vyvinul tlak na vyrovnání, ale Eliška byla neprůstřelná a Altmannová v 70. minutě uklidnila tým gólem na 4:2.