Report ze zápasu Meteor Praha vs. FK Teplice

Meteor Praha FK Teplice
2:5 (0:1)

Rozestavení FK Teplice U16: 3 – 5 – 2

Sestava FK Teplice U16: Pecháč – Novák, Mikšovský, Hora "K" - Zaspal, Stružinský ( 51‘ Krajíček ), Rollinger ( 66‘ Radoš ), Češpiva ( 20‘ pro zranění Emmer ), Petrželka ( 51‘ Liška ) – Navrátil ( 51’ Fabián ), Krogner.

Branky FK Teplice U16: 2x Emmer ( 1x as. Krogner ), Rollinger, Zaspal ( as. Liška ), Krogner ( as. Krajíček )

Statistiky FK Teplice U16: Střely na branku 10, Střely mimo branku 6, Vyložené šance 9, Rohové kopy ofenziva 6, Rohové kopy defenziva 5

Statistiky FK Meteor U16: Střely na branku 4, Střely mimo branku 2, Vyložené šance 2, Rohové kopy ofenziva 5, Rohové kopy defenziva 6

Hodnocení utkání slovy hlavního trenéra FK Teplice U16 Jaroslava Kolínka: "Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a Meteor jasně přehrávali. Dařila se nám kombinace a vytvářeli si i brankové příležitosti. V koncovce se nám však vůbec nedařilo. Přesto jsme do poločasu jednu branku vstřelili. Rollinger se nerozpakoval, vystřelil asi z dvaceti metrů a jeho oblouček zapadl za brankáře domácích. Poločasový výsledek tak byl 1:0 pro nás. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem, co nejdříve vstřelit branku a utkání rozhodnout. To se nám brzy podařilo, kdy Emmer střelou z dvaceti metrů prostřeli brankáře Meteoru. Vypadalo to, že si v poklidu dojdeme pro tři body, ale lehkovážností v rozehrávce jsme Meteor trošku nastartovali a ten během tří minut, kdy jsme vypadli z koncentrace srovnal stav na 2:2. Museli jsme zareagovat a trošku pozměnit původní plán a udělali rychlé trojstřídání. Pustili jsme do utkání hráče, kteří nebyli zatíženi vyrovnáním a to se vyplatilo. Krajíček po chvilce co naskočil do utkání, předložil míč Krognerovi a ten uklidil míč do prázdné brány. Od té chvíle jsme jasně dominovali a přidali další dvě krásné branky. Napřed po centru Lišky se prosadil Zaspal a na konečných 2:5 se po přihrávce Krognera, prosadi podruhé Emmer. Jsem rád, že za stavu, kdy soupeř srovnal skóre, jsme se nepoložili a ba naopak jsme vystupňovali tempo hry a utkání rozhodli v náš prospěch."

ZÁPIS O UTKÁNÍ ve formátu PDF z Informačního systému FAČR najdete ZDE.