Report ze zápasu FK Teplice vs. AC Sparta Praha

1. kolo, Juniorská liga,
FK Teplice AC Sparta Praha
1:4 (1:3)

Branky: 41. Česlák (pen.) – 16., 21. a 81. Čapek, 17. Kitanovič. Rozhodčí: Melichar – Kubr, Klupák. ŽK: Kodeš, Martirosyan (TEP) – Kulhánek (ACS)

Lipš – M. Richter, M. Procházka, D. Richter, Česlák (59. Martirosyan), Softič (48. Výborný), Chukwuma (72. Djordevič), Kodeš (90. Svoboda), Strada (67. Bílek), Takács, D. Procházka.

AC Sparta Praha

Miller – Kadlec, Piško, Hovorka (90. Těžký), Sáček, Kulhánek, Kitanovič (86. Špaček), Matoušek (72. Záviška), Rajmon (59. Surmaj), Čavoš, Čapek (90. Cabadaj).

Dnes odstartovala v Dubí také Juniorská liga. Tepličtí mladíci hostili na úvod soutěže Spartu a po velmi povedené přípravě pomýšleli na zisk tří bodů, jenže to se jim nepodařilo. Juniorka Sparty je zakoskočila a rychle vedla 3:0, do poločasu sice snížil z penalty Česlák, jenže další branky nepřicházely. V 82. minutě navíc zkompletoval hattrick hostující Čapek, který upravil skóre na 1:4 pro hostující Spartu.