Report ze zápasu FK Teplice vs. 1.FK Příbram

, Liga žáků,
FK Teplice 1.FK Příbram
3:2 (3:0)

Branky: 10. Suroviak, 20. a 30. Hural – 53. Tuháček, 56. Schánělec.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk – Kozák, Kovalčík, Lukáš, Hadinec (47. Kibal) – Sinu, Hural – Orgoň (64. Hora), Fakin (58. Brodský), Křivohlavý (44. Přenosil) – Suroviak (44. Kaňkovský).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „V 1. poločase jsme předváděli kvalitní ofenzivní hru s pohlednými kombinacemi a řadou šancí. Hráči výborně drželi tempo a rytmus hry a svého dnešního soupeře zcela přehrávali, což se projevilo i na skóre. Ve 2. poločase se obraz hry změnil. V něm jsme předvedli pouze herně průměrný výkon, i když jsme si vytvořili množství vyložených příležitostí, ale bez brankového vyjádření. V našem projevu jsem postrádal lepší přechodovou fázi i přesnější kombinaci a navíc jsme soupeři dovolili dvakrát skórovat. Přesto jsme utkání dokázali dovést k výhře. Zajímavý zápas, který byl dramatický až do konce.“