Report ze zápasu FK Pardubice vs. FK Teplice

, Liga žáků,
FK Pardubice FK Teplice
1:2 (1:0)

Branky: 3. De Almeida – 39. Cajthaml, 68. Juris.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk – Kozák, Kovalčík, Lukáš, Hadinec (58. Brodský) – Sinu, Hural – Orgoň (51. Kibal), Fakin, Křivohlavý (51. Suroviak) – Cajthaml (55. Juris).

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Myslím si, že jsme byli téměř po celý zápas lepší. Na rozdíl od domácích, kteří z minima vytěžili maximum, jsme si vypracovali hned několik brankových příležitostí. Sice jsme dotahovali náskok Pardubic a rozhodli až v závěru, ale kvalitním výkonem jsme těžké utkání zvládli a výraznou herní převahu jsme dokázali využít také gólově. Řadu nadějně rozjetých akcí jsme ještě nedotáhli do koncovky z důvodu naší nepřesnosti v kombinaci a výběrem špatného řešení. Vzhledem k průběhu utkání naši výhru považuji na zaslouženou.“