Report ze zápasu 1.FK Příbram vs. FK Teplice

Branka: 15. Lukáš.

Team logo

FK Teplice

Sestava: Zdeněk – Kozák, Kovalčík, Sinu, Křivohlavý (57. Suroviak) – Přenosil (45. Hadinec), Hural – Orgoň, Brodský (45. Cajthaml), Fakin (61. Juris) – Lukáš.

Ohlasy trenérů

Miroslav Šašek, trenér: „Do Příbrami jsme přijeli s cílem naplno bodovat, což se podařilo, ale předvedli jsme pouze průměrný výkon. V našem projevu jsem postrádal kvalitnější kombinaci při zakládání akcí, kdy jsme si příliš často pomohli nákopem nežli souhře po zemi. Utkání jsme mohli rozhodnout v náš prospěch už v 1. poločasu, když jsme měli převahu a kromě vstřelené branky i další tři vyložené šance, které jsme však nedokázali proměnit. Po přestávce jsme místy působili nervózním dojmem a kazili jednoduché přihrávky. Domácí hru vyrovnali, vypracovali si 2-3 příležitosti, ale podržel nás jistými zákroky gólman Dan Zdeněk. Zápas byl dramatický až do konce a střetnutí rozhodla jediná branka, díky které si odvážíme všechny body.“