•  47 min. SARR Ibrahima (Teplice),
  •  89 min. KUBÍN Tomáš (Jablonec),
  •  90 min. KORSELT Matyáš (Teplice).

" V sobotu 29. dubna zamířil B-tým Sklářů na sever Čech do sportovního areálu Břízky, kde ho čekal rezervní tým ligového Jablonce.

Do utkání 24.kola ČFL hraného za neustálého deště, ale na skvěle připraveném trávníku místního FK Mšeno, vstoupili mnohem lépe domácí hráči, kteří se velmi rychle dostali do dvoubrankového vedení. Nejprve ve 2.minutě po rohovém kopu Nykrína hlavou skóroval nikým neatakovaný Ritter - 1:0 a o 5 minut později po rychlé kombinační akci přeloboval brankáře Četverika Kubát - 2:0. V dalším průběhu prvního poločasu byli i nadále více na míči domácí hráči v zeleno-bílých dresech. Jablonečtí byli daleko agresivnější, přesní v kombinaci a měli také daleko lepší pohyb než hostující Skláři. Další branku ale Jablonec do konce první půle nepřidal a tak se šlo kabin za stavu 2:0 pro domácí.

Skláři chtěli nepovedený úvod utkání hodit za hlavu a šli do druhého poločasu s odhodláním vstřelit co možná nejrychleji kontaktní branku. Jablonečtí hráči ale byli samozřejmě proti a již po dvou minutách dokázali vstřelit třetí branku, když centrovaný míč posunul agilní Kubát na kopačky Rozkovce a ten nedal tvrdou ranou do šibenice teplickému brankáři Četverikovi sebemenší šanci – 3:0. V 53.minutě navýšili domácí skóre již na hrozivých 4:0, když teplický brankář nejdříve vyrazil střelu Gašiho, ale na dorážku Kubína už bohužel sám nestačil. Teplice se dostali ke slovu až v 70.minutě, když vyraženou dělovku Čičovského dorazil za záda domácí brankáře Richtera dobře postavený hostující útočník Procházka. Po dalších šancích Jablonce, které vychytal Četverik, hosté ještě korigovali výsledné skóre brankou mladíka Hrdličky ve třetí minutě nastavení na konečných 4:2. "

" Utkání v Jablonci se nám vůbec nepovedlo a o jeho výsledku rozhodli povedené vstupy domácích jak do prvního, tak i do druhého poločasu. V úvodu utkání jsme bohužel nebyli dostatečně koncentrovaní a proto jsme již v 7.minutě prohrávali o dvě branky. Domácí byli všude daleko dříve, byli v kombinaci daleko přesnější, v osobních soubojích daleko agresivnější a získávali ve středu hřiště téměř veškeré odražené míče. Přestože jsme se na rychlou a nátlakovou hru Jablonce během týdne připravovali, nedokázali jsme dostatečným způsobem eliminovat útočnou aktivitu domácích, kteří od nás dostávali zbytečně moc prostoru a rychlými kombinačními akcemi zejména přes křídelní prostory se na můj vkus velmi často dostávali k zakončení.

Jsem dnes zklamaný jak z výsledku, tak i z předvedené hry. Musíme do každého utkání vložit daleko více emocí, nasazení jednotlivých hráčů musí být daleko větší a hlavně co nám chybí nejvíce, je agresivita a důraz v osobních soubojích. Bez těchto atributů v takto náročné soutěži, jakou ČFL podle mého názoru rozhodně je, nemůžeme být v žádném případě dlouhodobě úspěšní. "