Report ze zápasu FC Hradec Králové vs. FK Teplice

1:0 (0:0)
Team logo

FK Teplice

Svěráková - Kuchařová, Soukupová, Kodešová, Budilová - Motyčková, Badinková, Němcová, Václavíková (Mrvíková) - Vlastníková, Šulcová (Bolfíková)

Ohlasy trenérů

Do zápasu s loňským účastníkem 1. ligy jsme šli bez přehnaného respektu, s plánem předvést aktivní hru a s odhodláním bodovat. V bojovně vedeném utkání jsme většinu času byli aktivnějším a nebezpečnějším týmem. Soupeř nás ohrožoval jen ojedinělými a celkem stereotypními akcemi, kdy se pokoušel pronikat do naší obrany kolmými přihrávkami a střelbou z dálky. S tím si naše obrana a brankářka velmi dobře poradily a soupeře do žádné vetší šance nepustily. Naopak my jsme si vytvářeli velmi dobré příležitosti, kdy jsme zakončovali těsně mimo bránu, do tyčí nebo jsme neuspěli ze samostatného nájezdu. I když jsme určitě šli štěstí více naproti než soupeř, tentokrát se k nám obrátilo zády. V 90. minutě soupeř skóroval překvapivou střelou po ojedinělé akci a připravil nás o body, které jsme si tentokrát za předvedenou hru skutečně zasloužili víc. Hráčky podaly obětavý a kvalitní výkon a od zisku bodů nás dělil jen kousek štěstí a trochu lepší efektivita v zakončení.