15.kolo | 3.11.2019 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice

Teplice - České Budějovice 1:3 (0:3)

03.11.2019 | Redakce

České Budějovice vyplenily Stínadla! Dynamo v Teplicích vyhrálo 3:1, když už ve 26. minutě vedlo o tři branky. Skláři se zlepšili až po přestávce, z několika šancí ale dokázali dát jen jednu branku v samém závěru.

Tepličtí nastoupili proti Jihočechům, kteří v lize z posledních tří zápasů vytěžili devět bodů. V každém z uvedených duelů dali tři góly.

Na Stínadlech se prezentovali velice dobrým výkonem a už ve 4. minutě musel Grigar vytasit skvělý zákrok proti hlavičce Schranze. Varování v podobě první šance ostražitost domácích nezlepšilo. V 11. minutě odcentroval zleva Schranz a Brandner neměl těžkou úlohu s překonáním teplického brankáře, nebyl totiž dobře bráněný. Podobná situace se opakovala ve 20. minutě. Jen s tím rozdílem, že přišla zprava a zakončoval Javorek – 0:2. Třetí řebíček do žlutomodré rakve zatloukl v 26. minutě Havel, který proměnil pokutový kop po faulu Shejbala na Schranze. České Budějovice měly i další šance, naštěstí pro Severočechy už žádnou neproměnily.

Po poločasové přestávkové bouři se hra Teplic zlepšila. Už v 47. minutě měl vekou šanci Žitný, napálil ale pouze výborně chytajícího Drobného. Ve velké šanci byl i Řezníček, ujala se ale až střela Petra Mareše v závěru duelu, který Teplicím vůbec nevyšel.