8.kolo | 1.9.2019 | AGC Aréna Na Stínadlech
FK Teplice - MFK Karviná

Teplice - Karviná 0:0

01.09.2019 | Redakce

Jen bezbrankovou remízou skončilo nedělní utkání Teplic s Karvinou, které bylo soubojem celků ze dna tabulky FORTUNA:LIGY. Bojovný duel nenabídl v lijáku příliš fotbalové krásy. Domácí si sice zvláště ve druhé půli díky tlaku vytvářeli šance, s jejich proměňováním ale jsou dlouhodobě na štíru.

Teplice do utkání nastoupily bez Jakuba Hory, který podle vyjádření klubového sportovního ředitele Štěpána Vachouška vinou vyjednávání o přesunu do pražského Edenu nemá nastavenou hlavu na to, aby mohl oblékat dres sklářů.

Největší šance první půle přišla ve 38. minutě, kdy Tomáš Grigar vyhlavičkoval míč pouze k Markovi Janečkovi. Ten však odkrytou branku Teplic nezacílil. Žlutomodří ve vyrovnaném prvním poločase tutovky neměly.

Po obrátce diváci viděli hru na jednu branku, na tu Karvinskou. Na Hrdličku pálili Ljevaković i Žitný. Velké šance zahodili i Mareš a Royo.

Závěr zápasu pokazila nervozita, která se na hřiště vloudila i vinou nepřesných výroků tria rozhodčích. Po konci utkání dostal červenou kartu za protesty trenér domácích Stanislav Hejkal.

Po reprezentační přestávce se FK Teplice vypraví do Liberce.

Odehráno v 14:30 | A-tým
FC Viktoria Plzeň