Report ze zápasu FK Teplice vs. FC Nesyt Hodonín

FK Teplice FC Nesyt Hodonín
5:0 (2:0)

Branky: 2x Motyčková, 2x Badinková, Galbavá L.

Boroschová (Ročovská) - Pazderová, Soukupová, Kodešová, Budilová - Mendlová (Václavíková), Němcová L., Galbavá L., Motyčková - Badinková, Altmannová (Bolfiková)

Do zápasu jsme vstoupily aktivně. Už ve 22' našla Mendlová přesnou nahrávkou nabíhající Motyčkovou, která vstřelila vedoucí branku. Tři minuty poté byla za nesportovní chování vyloučena hračka hostujícího týmu Bláhová. 36' přinesla možnost navýšit skóre ve formě pokutového kopu po faulu na Soukupovou. Míč si postavila Němcová, která ovšem 100% šanci neproměnila. Ve 42' navýšila skóre opět Motyčková po přihrávce Němcové. Za stavu 2:0 se odcházelo do kabin. Začátek 2.poločasu jsme chytily opět výborně. Ihned po změně stran nedala Galbavá brankářce soupeře šanci a krásnou střelou zvýšila na 3:0. Do konce zápasu navýšila skóre dvěma góly Badinková na konečných 5:0.