Žlutomodré splněné přání udělalo radost Honzovi

Dalším hostem Žlutomodrého splněného přání byl Honza ze Želének u Duchcova. Honza, který dorazil na teplická Stínadla i v doprovodu své maminky, je věrným fanouškem našeho klubu a nechybí při domácích zápasech na našem stadionu.

Nejdříve měl možnost se setkat s teplickou legendou Pavlem Verbířem, který mu následně ukázal i celé zákulisí teplického stadionu, včetně zázemí kabiny A mužstva či Síně slávy. Následně mu v press centru předal i dres s číslem 14 a jeho jménem či plakáty a podepsané kartičky všech hráčů A týmu.

Honza měl možnost zhlédnout i trénink A týmu, po kterém se s mužstvem nejen vyfotografoval, ale vyzkoušel si i zahrávání pokutových kopů na trenéra brankářů Petara Aleksijeviče.

Již brzy budeme chtít plnit další žlutomodré přání některého z fanoušků, který se pere s nepřízní osudu, pokud máte ve svém okolí někoho takového, tak nás neváhejte s jeho příběhem kontaktovat.