Získá některý návštěvník Stínadel v sobotu Ford Ka+?

První Ford Ka+ našel svého majitele z řad návstěvníků fotbalového utkání na Stínadlech při zápase se Spartou, ale už v sobotu se může losovat znovu. Stačí aby Stínadla dorazilo 8000, respektive 5000 diváků.

Při každém domácím utkání, ve kterém návštěvnost překročí 8000 diváků, totiž odjede jeden z fanoušků na zápase ve zbrusu novém voze Ford Ka+, pokud návštěvnost překročí 12000 diváků, bude se soutěžit dokonce o automobil Ford Focus! Na každém zápase, na kterém bude alespoň 5000 diváků se pak bude soutěžit také o dárkový poukaz v hodnotě 5000 Kč do obchodního centra Olympia Teplice.

Možnost vyhrát tyto zajímavé ceny dostanou všichni fanoušci, jejichž čárové kódy budou v turniketovém systému přítomny na stadionu, tudíž všichni fanoušci bez ohledu na to, jestli vlastní permanentní vstupenku nebo jednorázový lístek pro dané utkání.

Nejbližší příležitost soutěžit máte už v sobotu na zápase se Slavií Praha, který se hraje od 16:00 na Stínadlech!