Ženy | SK Olomouc Sigma - FK Teplice

Série tří proher je přerušena. Ženy vybojovaly cenný bod v Olomouci. O branku Teplic se postarala Motyčková.

SESTAVA | Svěráková - Václavíková (Altmannová) , Soukupová, Fryčová, Budilová - Motyčková, Galbavá, Kodešová, Němcová - Vlastníková, Badinková (Koskubová)

ROZHODČÍ | Jurajdová Lenka - Grantner Michal, Damek Jakub.

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |

V důležitém zápase, ve kterém nám šlo o udržení kontaktu s čelem tabulky, se nám povedlo poprvé v sezóně bodovat na hřišti soupeře. Vyrovnané utkání nakonec skončilo spravedlivou dělbou bodů, kdy si ani jeden ze soupeřů, za předvedenou hru, nezasloužil prohrát.
I přes dost nepřesností a chyb na obou stranách, se hlavně ve druhém poločase jednalo o atraktivní utkání. Oba soupeři se snažili o aktivní hru, kdy se nadějné akce střídaly na obou stranách hřiště. Soupeř nás ohrožoval hlavně velmi kvalitně zahrávanými standardními situacemi. My jsme byli nebezpečnější průniky za obranu soupeře a střelbou ze střední vzdálenosti.
Ujali jsme se vedení ve 32. minutě po hezké kombinaci a samostatném úniku Motyčkové. Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním nebránit těsný výsledek ale naopak se aktivní hrou pokusit navýšit náskok. Bohužel hned na začátku druhého poločasu soupeř, po naší chybě uprostřed hřiště, vyrovnal důraznou dorážkou střely z větší vzdálenosti . Ve zbytku zápasu se už stav, i přes nadějné akce na obou stranách, nezměnil.

NÁSLEDUJÍCÍ UTKÁNÍ:
Neděle 3.11.2019