Ženy: FK Teplice - SK Líšeň

​Ženy vstoupily do nového soutěžního ročníku vítězstvím! Na domácím hřišti vybojoval tým Teplic vítězství 3:1 proti soupeřkám z Líšně.

SESTAVA |
Pilná - Budilová, Kůrková (Fryčová), Hoffmannová, Procházková - Soukupová, Němcová, Badinková (Neumanová) - Motyčková, Bolfíková (Koskubová), Václavíková (Altmannová)

BRANKY | 16. Němcová, 58. Badinková, 90. Motyčková - 91. Fuxová

ROZHODČÍ| Kortanová Marie - Wencl Petr, Filo Ivan

HODNOCENÍ UTKÁNÍ |
V prvním kole 2. Ligy žen jsme přivítali doma SK Líšeň. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a už v 16. minutě otevřela skóre výborně hrající Němcová. Gól nás však ukolíbal a do hry se dostával spíše soupeř. Do poločasové přestávky jsme tak šli s vedením 1:0. Druhý poločas začala lépe Líšeň, když dobře pressovala naší rozehru, avšak gól se soupeřkám dát nepodařilo. V 58. minutě přidala krásný gól hlavou Badinková. V zápase nás podržela brankářka z dorostu Pilná. V 90. minutě pojistila naší výhru kapitánka Motyčková. V 91. minutě už se podařilo soupeři pouze snížit na konečných 3:1. Dnešní zápas byl prvním mistrovským utkáním naší posily Terezy Hoffmannové, která ukázala výborné čtení hry a hru hlavou. Holky ukázaly týmového ducha. Svojí bojovností si dnešní výhru zasloužily.