Ženy | FK Teplice - SK Líšeň

Teplice zvítězily v posledním kole základní části II.ligy žen!

Dnešní zápas musím hodnotit velmi kladně. I když jsme si už v Časlavy zajistili první čtyřku, kde se bude hrát nadstavbová část o postup do první ligy. Děvčata od první minuty vysoko napadala, dobře jsme kombinovali a netrvalo dlouho a ve 14 minutě otevřela skóre Galbavá. Tento gól nám velmi pomohl a jen škoda, že jsme nevyužili některé další šance. Koncem prvního poločasu jsme přeci jenom dali gól a to ve 37 minutě se prosadila Badínková. Druhý poločas byl, až na jednu střelu Lišně, která skončila na tyči, v naší režii. Chtěli jsme přidat nějaký gól, ale tolik tyček a břeven jsme v zápase určitě ještě nedali. I když jsme už žádnou branku nedali, musím holky pochválit za dobře odvedenou hru. Chtěl bych poděkovat také divákům, kteří nás přišli podpořit, a že jich nepřišlo málo. Díky za podporu.

14. Galbavá, 37. Badinková

Chlastáková Ivana - Karásková Monika, Mudrová Veronika

Následující utkání: Ženy / 1.kolo / neděle 5.5.2019 / FK Pardubice - FK Teplice / 16:00 / Pardubice