Ženy | FK Teplice - FC Nesyt Hodonín

Teplice vstoupily do jarní části II. ligy žen výborně! Zaslouženou výhrou nad celkem FC Nesyt Hodonín si připsaly důležité tři body.

Do zápasu jsme vstoupily aktivně. Už ve 22´ našla Mendlová přesnou nahrávkou nabíhající Motyčkovou, která vstřelila vedoucí branku. Tři minuty poté byla za nesportovní chování vyloučena hračka hostujícího týmu Bláhová. 36´ přinesla možnost navýšit skóre ve formě pokutového kopu po faulu na Soukupovou. Míč si postavila Němcová, která šanci neproměnila. Ve 42´ navýšila skóre opět Motyčková po přihrávce Němcové. Za stavu 2:0 se odcházelo do kabin. Začátek 2.poločasu jsme chytily opět výborně. Ihned po změně stran nedala Galbavá brankářce soupeře šanci a krásnou střelou zvýšila na 3:0. Do konce zápasu navýšila skóre dvěma góly Badinková na konečných 5:0. - zhodnotila utkání asistentka trenéra Markéta Vlastníková.

22. Motyčková, 42. Motyčková, 47. Galbavá L., 56.Badinková, 84.Badinková

Chlastáková Ivana - Kortanová Marie, Karásková Monika

Následující utkání:
Ženy / 12.kolo / sobota 6.4.2019 / FK Pardubice - FK Teplice / 10:30 / Pardubice