Ženské áčko z pohledu statistik

První premiérovou sezónu odehrály také ženy FK Teplice. Od minulého roku jsou součástí klubu tři ženská družstva, Ženy A, Ženy B a Ženy U15. Od nové sezóny přibyde čtvrté družstvo dívek ve věkové kategorii U12.

Áčko žen, hrající Českou fotbalovou ligu žen se umístilo na druhém místě s 43 body a ztrátou čtyřbodů na první TJ ABC Braník. Ze všech osmnácti odehraných utkání vyšly teplické ženy čtrnáctkrát neporaženy, jedenkrát remizovaly a jediné tři týmy (Bohemians, Braník, Mladá Boleslav) dokázaly zvítězit nad Teplicemi. Od třetího kola, čtrnáct utkání v řadě držely ženy neporazitelnost a nebyl soupeř, který by jim dokázal vzít všechny tři body.

Za celou sezónu teplický A-tým žen nastřílel 67 gólů, to je v průměru 3,7 gólu na zápas. Dostaly se celkem třikrát k příležitosti kopat pokutový kop, který vždy proměnily. Soupeřky se třiadvacetkrátprosadily do branky Teplic z toho dvakrát kopaly pokutový kop a jen jednou proměnily svou šanci skórovat. Sedmkrát v utkání udržela Teplická brankářka čisté konto.

V celkové tabulce jsou třetím týmem s nejvíce nastřílenými brankami a i třetím týmem s nejmenším počtem inkasovaných branek v lize. Největší počet nastřílených branek v jednom utkání je dvanáct proti FC Mělník a nejvíce inkasovaných branek v jednom utkání je pět proti FK Bohemians 1905. Nejlepší střelkyní Teplic je kapitánka týmu Markéta Vlastníková. Za sezónu vstřelila 14 gólů a také je na 6 místě v celkovém umístění střelkyň v ČFLŽ.

Nejrychleji vstřelený gól zařídila Lucie Janečková v 5minutě proti FC Mělník a naopak nejrychleji inkasovaný gól přišel už po 6 minutách hry s týmem TJ ABC Braník. Nejvíce gólu za jedno utkání vstřelila Tereza Zvolenská, které stačilo 38 minut na pět branek do sítě FC Mělník.

Klub ženám umožnil odehrát jedno domácí utkání na stadionu na Stínadlech proti FK Zlíchov 1914, ve kterém zvítězily 2:1, zbytek domácích utkání odehrály na hřišti v Bystřanech. Více se dařilo na domácí půdě, kde fanoušci viděli jen jedno prohrané utkání a remízu, z venkovních utkání si ženy odvezly dvě prohry.

Od nové sezóny ženy znovu nastoupí v České fotbalové lize žen, ve které budou bojovat o postup do II. Ligy žen.