Zemřel Roman Husák

V PÁTEK NÁS NAVŽDY OPUSTIL BÝVALÝ SKAUT MLÁDEŽE FK TEPLICE A ČLEN VEDENÍ MLÁDEŽNICKÉHO ÚSEKU ROMAN HUSÁK. VE VĚKU 51 LET PODLEHL TĚŽKÉ NEMOCI.

Roman Husák začínal činnost pro klub jako trenér přípravek v přidruženém Junioru Teplice, následně od roku 2004 vykonával činnost hlavního skauta a manažera mládeže FK Teplice. Do klubu přivedl hráče jako například Tomáš Vondrášek, Michael Lüftner, Laco Takács nebo David Jablonský. Pro FK Teplice pracoval více jak 10 let a spolupráci ukončil během jara 2015.

V posledních letech neúspěšně bojoval s těžkou nemocí, které v pátek podlehl. Celý klub vyjadřuje upřímnou soustrast celé rodině. Jeho zapálení pro teplický fotbal a jeho ryze žluto-modré srdce nechť zůstane inspirací pro nás všechny.

ČEST JEHO PAMÁTCE.