Zdeněk Ščasný je nejúspěšnějším trenérem roku!

Dnes od 18:00 se v malém sále Krušnohorského divadla v Teplicích uskutečnilo tradiční vyhlášení ankety o nejúspěšnější sportovce roku v okrese Teplice. Fotbalový klub Teplice měl na tomto vyhlášení několik zástupců, vůbec nejlépe si vedl trenér Zdeněk Ščasný, který se stal nejúspěšnějším trenérem roku.

V dalších kategoriích obsadil Laco Takács třetí příčky kategorii jednotlivci mládež, na druhém místě skončili tepličtí fotbalisté v kategorii dospělých kolektivů. V hlavní kategorii pak obsadili Egon Vůch čtvrté místo a Aidin Mahmutovič místo deváté.

Naprostým vítězem ankety se stal kondiční trenér teplických fotbalistů a především boxer Václav Polák, který v minulém roce získal titul mistra světa asociace GBU.