Zástupci FK Teplice byli oceněni v anketě Osobnost Ústeckého kraje

Zástupci FK Teplice byli včera večer oceněni na slavnostním vyhlášení ankety Osobnost Ústeckého kraje za uplynulý rok. Vyhlášení proběhlo v Zahradním domě v Teplicích.

V kategorii "Dobrý skutek" byl oceněn CSR manažer FK Teplice Vilém Kunz, který má na starosti aktivity klubu v oblasti sociální odpovědnosti. Náš klub uplatňuje společenskou odpovědnost majoritního vlastníka AGC. Pod heslem Víc než fotbal vloni uspořádal několik zdařilých akcí, například pokračoval v plnění žlutomodrých přání, Run & Help vynesl přes 45 tisíc korun na pomoc hendikepovaným dětem, hráči darovali krev, a tak by se dalo ve výčtu pokračovat.

Zvláštní cenu poroty pak získal sportovní ředitel Štěpán Vachoušek, který po skončení aktivní kariéry v roce 2018 usedl do křesla sportovního ředitele klubu. Díky své pracovitosti ihned zapadl do vedení FK Teplice a má lví podíl na zapracovávání mladých talentů (Žitný, Radosta, Knapík a další) do týmu dospělých.