WU15: FK Teplice - Viktoria Plzeň 4:3

V neděli po poledni naše starší žákyně sehrály první zápas nadstavby o uméstění 1. ligy starších žákyň-Čechy. Tentokrát se postavily soupeřkám z Plzně. V utkání byla úspěšná naše děvčata. V letošním roce dívky s Plzní sehrály již dva zápasy, o jejichž výsledcích musel rozhodnout penaltový rozstřel, který byl vždy v náš prospěch.

Hodnocení utkání

Do utkání s Plzní jsme nevstoupili dobře. Pozdě jsme přistupovaly k hráčkám a nechali soupeře hrát. Z toho také pramenil první gól v naší síti. Po 10 minutách jsme hru začali pomalu zlepšovat a od 15. minuty jsme byli lepším týmem. Pramenily z toho dva slepené góly Sýpalové a Kratochvílové. Druhý poločas jsme začali ve stejném duchu, ve kterém jsme končili ten první. A po jednom ze závarů před brankou se prosadila Kuchařová. Téměř hned po rozehrávce soupeře jsme díky dobrému napadání získali balon a Kratochvílová poslala balon do běhu Šulcové která zvýšila na 4:1. Soupeř se ovšem nevzdal a od 45. minuty utkání se stal lepším týmem na hřišti. Malinko jsem opustili od dobrého napadání soupeře a nechali ho hrát a ten nás ztrestal. Naštěstí se mu to povedlo jen 2x, a tak jsme dokázali udržet vedení a konečne Plzeň obrali o všechny tři body, což byl náš cíl před zápasem. Škoda, že nás teď čeká po 3 výhrách reprezentační pauza.

FK Teplice - Viktoria Plzeň 4:3 (2:1)

Branky: Kratochvílová, Sýpalová, Kuchařová, Šulcová

Sestava: Pilná, Šulcová, Kalčíková, Kovářová, Kožárská, Kratochvílová, Kuchařová, Mrvíková, Neumanová, Saláková, Vaňková, Sýpalová, Werner, Rosová, Vaníčková