Vyhrajte umytí auta od WashMyCar

Tepličtí fanoušci mohou o poločasové pauze soutěžit o poukaz na umytí automobilu od WashMyCar. Jedinečnou šanci vyhrát hodnotnou poukázku maji majitelé permanentních vstupenek na tuto sezónu. Z příchozích permanentkářů totiž vylosujeme tentokrát tři, kteří získají zajímavé ceny. V soutěži na ně čekají také ceny od dalších partnerů klubu, jak například vouchery do multikina Premiere Cinemas nebo poukázky do kavárny Lagarto či obchodního centra Olympia Teplice.

O poločase se však tentokrát bude soutěžit tak mezi vylosovanými dětmi, které se utkají na ploše o ceny v rámci dětské soutěže spadající pod Víkend otců.

Doražte tedy v neděli 30. dubna od 17:00 na zápas se Slováckem a pomozte teplickým hráčům k dalším třem bodům v boji o přední příčky tabulky!