Výherce Fordu Focus převzal svůj nový vůz

Dlouholetý fanoušek FK Teplice a majitel permanentky gold Petr Mádlík dnes převzal svůj zbrusu nový vůz Ford Focus od AUTO IN Ústí nad Labem, který vyhrál v rámci zápasu s pražskou Spartou, kde návštěva překročila dvanáct tisíc diváků. Nový majitel Fordu s motivy FK Teplice, tak mohl zářit štěstím. Předání proběhlo přímo v pobočce AUTO IN v Ústí nad Labem.

"Nikdy se mi nepovedlo nic vyhrát, takže jsem to moc nesledoval, ale když se na tabuli objevily poslední čtyři čísla permanentky, která si pamatuju, tak jsem to rychle kontroloval a pak jsem žasnul, žasnul, žasnul a sednul si na zadek," úsmíval se dlouholetý permanentkář krátce po vítězném okamžiku v srpnu. "Chodil jsem už s dědou na Drožďárnu, byl jsme na otevírání Stínadel, chodil jsem i na druhou ligu. Pokud nejsem nemocný, tak nechybím, takže tu mám těch zápasů odsezených a odfanděných opravdu hodně," povídal o svém vztahu k teplickému fotbalu. Dnes si nový vůz převzal do svého vlastnictví a bude s ním moci vyrazit třeba už zítra na zápas s Baníkem Ostrava.

Vyhrát zbrusu nové auto můžete na každém domácím zápasem FK Teplice třeba právě vy, na každém utkání, kde návštěva překoná 8 000 diváků, tak se losuje Ford Ka+, pokud je poté návštěva přes 12 000 diváků, tak jako dnes, tak se losuje dokonce Ford Focus. Na každém zápase, kde je více než 5 000 diváků je navíc ve hře poukaz do OC Olympia na 10 000 Kč.