Výběrový kemp hráčů ročníku 2004

V minulém týdnu se uskutečnil výběrový kemp vytipovaných hráčů ročníku narození 2004 v areálu stadionu Na Stínadlech pod vedením renomovaných trenérů dorostenecké akademie FK Teplice a také za účasti trenérů Regionální fotbalové akademie RFA Teplice.

Z původně vytipovaných 25 hráčů jich přijelo nakonec 15. V prvním dnu proběhly nejdříve testy silové, odrazové, flexibilní a na hřišti pak rychlostní: 5, 10 a 30 metrů s pevným startem měřeno fotobuňkami. Druhý den ráno se začalo aktivací na Bosu v posilovně, aby pak na hřišti přes přihrávkové cvičení a kombinaci zakončenou střelbou jsme je viděli v herních činnostech jednotlivce. Odpoledne pak v malých formách her 2:2 a 4:4. Poslední den byl zakončen hrou 11:11 na naší nové umělé trávě, kde jsme týmy doplnili o kluky z regionální akademie a viděli jsme je i v konfrontaci s nimi.

V těchto nabitých třech dnech kluci předváděli své dovednosti s míčem, ale i bez něj a jasně ukázali, že fotbal hrát umí. Každý z hráčů měl něco, čím nás zaujal a výběr pro nás trenéry byl o to těžší, a proto je třeba pochválit naše skauty, kteří kluky vytipovali. Velkou pochvalu však zaslouží především všichni kluci co kemp absolvovali. Jejich nasazení a zaujetí bylo příkladné a jejich dovednosti na vysoké úrovni. Musím zmínit i smůlu jednoho hráče, který musel kemp pro bolest v koleni po prvním dnu ukončit a nemohl se tak předvést v plné síle, ale my o něm víme tak jako o všech co se kempu zúčastnili a ať už tady někdo z nich zůstane nebo ne, do budoucna budou všichni nadále sledováni, protože náš zájem je mít všechny tyto hráče dále v kontaktu - v tzv. hledáčku.

Proto na závěr musíme poděkovat nejen rodičům, ale i všem klubům za to, že kluky skvěle připravili a umožnili jim cestu do našeho klubu FK Teplice za to je třeba vyjádřit vděčnost a říct nahlas slovo " DĚKUJEME ".

Výběrového kempu pro ročník 2004 se zúčastnili hráči :

• Fomčenko Erich, Luxa Daniel, Charvát RadekJunior Chomutov
  • Kotalík David, Kotalík Jakub, Rjaska MichalFK Litvínov
  • Michálek Jan, Lešťán Radek, Hromádka JiříFK Ostrov
  • Vojta Matyáš, Gerža HugoFC Slavoj Vyšehrad
  • Hrdý Jakub, Výdurek, MichalMostecký FK
  • Dyba Marek, Urban DavidFK Tatran Kadaň
  • Hrdlička PavelTempo Praha

Video z výběrového kempu ročníku 2004 od trenéra Jaroslava Kolínka :

Hráči na kempu trénovali pod dohledem trenérů: Lukáše Přerosta, Petra Fouska, Jaroslava Kolínka, Ladislava Jamricha, Radima Nováka, Miroslava Šaška, Jiřího Černého, Davida Köstla, Patrika Gedeona, Tomáše Heidenreicha, Patrika Koláře a Ondřeje Chlada.