Vedení FK Teplice se sešlo s fanoušky

Press centrum úplně plné fanoušků čekalo na vedení FK Teplice v rámci páteční besedy. Předseda představenstva Pavel Šedlbauer, ředitel klubu Petr Hynek, sportovní ředitel Štěpán Vachoušek a hlavní trenér Stanislav Hejkal více než dvě hodiny čelilo dotazům více než pěti desítek fanoušků. "Moc si vážíme všech, co dorazili na stadion. Vážíme si jejich názorů i dotazů," říkal po setkání Petr Hynek. Také fanoušci si proběhlou debatu pochvalovali: "Oceňuji, že si s náma přišli promluvit jako chlapi a postavili se k problému čelem," říkal jeden z nich.

Během celého setkání se přetřásalo velké množství témat a všichni zástupci vedení dlouho odpovídali. "Dnes to možná zní divně, ale máme cíl evropské poháry. Museli jsme teď s týmem pořádně zatřást, aby se něco změnilo. Nejsme spokojení, proto jsme něco udělali a uvidíme výsledky," říkal hned na úvod jednomu z fanoušků Pavel Šedlbauer.

"Máme tu uspokojené mužstvo, které nezvládá ligové závěry. Musíme to tu provětrat, rozvířit ty stojaté vody, proto jsme s tím teď začali a budeme na tom pracovat," odpovídal na jeden z dotazů na nynější tým Stanislav Hejkal. Padl také dotaz na skauting teplického týmu: "Jezdíme na utkájí já, Standa Hejkal, Pavel Drsek nebo Jarda Kolínek. Musíme hráče na živo vidět a shodnout se, že nám může pomoct," vysvětloval Štěpán Vachoušek a Stanislav Hejkal ho doplnil: "Vidíme za víkend minimálně pět domácích zápasů, běžte se zeptat mé paní, jak často mě vidí doma. Byli jsme sledovat hráče i v Gruzii, ale utekl nám mezi prsty. Teď jsme byli ve dvakrát ve Španělsku, odkud se něco rýsuje. Podobně se něco rýsuje také z Ruska, kde jsme také byli skautovat."

Podobná setkání s fanoušky plánuje vedení klubu pořádat častěji, tak aby se dostalo opravdu na všechny dotazy. "Věříme, že to opět brzy zopakujeme, aby se dostalo i na ty, kteří dnes například nemohli dorazit," říká závěrem Petr Hynek.