Ve středu se hraje semifinále MOL Cupu s Plzní

Po týdnu si Teplice s Plzní zopakují vzájemný zápas, po ligovém utkání nyní přichází na řadu to pohárové, ve kterém nepůjde o nic menšího než o postup do finále MOL Cupu.

Žlutomodří s favorizovanou Viktorií minulý týden na Stínadlech dlouho drželi krok, prohráli až smolnou brankou Filipa Kaši, jehož střelu tečoval mimo dosah brankáře Admir Ljevaković. Nyní se budou chtít svěřenci Radima Kučery poprat s Plzní znovu a zkusí postoupit do boje o cennou trofej. "Snažili jsme se zregenerovat hned po zápase s Brnem a pak už jsem se co nejlépe a nejrychleji připravovali na Plzeň. Nejsme sice favoriti, ale rozhodně neprodáme kůži lacino, plánuje teplický kouč.

Toho i nadále trápí rozsáhlá marodka, na kterou navíc přibyl také Patrik Žitný, Šimon Gabriel abesntovat kvůli červené kartě z Brna. Naopak po kartách se vrátí Pavel Moulis a poprvé po zranění už zasáhl v Brně do zápasu také Tomáš Vondrášek.

Středeční utkání v Plzni se hraje od 17:00 a vysílat ho bude ČT Sport. Rozhodčími zápasu je čtveřice Pavel Orel, Milan Flimmel, Zdeněk Vaňkát a Jan Petřík, u VARu budou Petr Hocek a Jiří Pečenka.