Ve středu se hraje pohár s Mladou Boleslaví

Tento týden je pro Teplice ve znamení zápasů proti Mladé Boleslavi, žlutomodří se se svým sousedem v tabulce střetnou hned dvakrát a pokaždé v domácím prostředí. Nejprve se ve středu odehraje čtvrtfinále poháru a poté v neděli další ligové kolo. "Nebývá to obvyklé, že by se hrálo s jedním týmem, navíc dvakrát doma, uvidíme, co to přinese," říká před zápasem záložník Robert Jukl.

Na svého soupeře žlutomodří čekali až do reprezentační přestávky, protože Mladá Boleslav dohrávala utkání se Slováckem právě až během ní. Středočeši nakonec zvítězili 4:2 po prodloužení a dostali se tak mezi posledních osm pohárových týmů. Předtím svěřenci Karla Jarolíma vyřadili na penalty Chrudim a 1:0 zvítězili v Hostouni.

Teplický tým měl cestu do čtvrtfinále o něco jednodušší, ve druhém kole postoupil bez boje přes Benešov, následne zvítězil v Chlumci nad Cidlinou 3:1 a v osmifinále doma porazil Brno 2:0.

Středeční utkání čtvrtfinále MOL Cupu se na Stínadlech hraje od 15:00, přímým přenosem ho bude na svém streamu vysílat sázková kancelář Tipsport. Rozhodčími zápasu bude trojice Ondřej Lerch, Kamil Hájek, Lukáš Matoušek, čtvrtým rozhodčím pak Alex Denev.