Ve středu se Teplice utkají se Slaskem Wroclaw

Žlutomodří se už zítra, tedy ve středu 22. ledna utkají v prvním přátelském zápase na soustředění na Kypru s poslkým Slaskem Wroclaw. Hrát se bude v Larnace, tedy něco přes půlhodiny cesty od Agia Napy, kde tým pobývá. Výkop je stanoven na 17:00 místního času, tedy 16:00 SEČ.

Slask Wroclaw vede český trenér Vítězslav Lavička se svým asistentem Zdeňkem Svobodou. Po podzimu je jejich tým na čtvrté příčce v tabulce se ztrátou čtyř bodů na vedoucí Legii. Jaro pak ostartuje náš středeční soupeř o týden dříve než teplický tým zápasem s Gdaňskem.

Pokud to internetové podmínky na stadionu v Larnace dovolí, tak vám přineseme z utkání stream, případně nasdílíme stream soupeře. Pokud se ani jedna z variant nepodaří, tak vás neochudíme alespoň o sestřih ze zápasu.